Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Spahiu - Stinet E Dashurisë (Feat. Vani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mos prit mbrekulli nga qielli ,
Se ska me ra, vetem shi edhe bore asgje tjeter jo ska me ra.

Dona Spahiu:
Ate qfar kerkon ti Brenda vetes e ke,
Sa her qe prishet koha ka edhe rrufe,
perplasen ret ne qiell edhe shkreptin , pastaj shiu fillon dhe Bubullin.

Ref::
Ja keshtu edhe dy njerez qe duhen shum, kur perplasen zemrat do t'ket lot pafund.
Duam apo sduam qiellit I ngjajm ne , cdo dit nuk ka vec diell por ka dhe Re.(X2)

Vani:
Ka dite qe merzitem shum, dhe cigare pi pafund.
Dashuria e ka si Motiv , perse ndodh keshtu Jo se kam prit.

Dona Spahiu:
Mirpo dashuria fsheh dhe Trishtim , e na shfaqet njera ane kur bejm gabim.
Pa njera tjetren bashke sdo te kish kuptim , dashnia e vertet ka dhe trishtim.

Ref.
Ja keshtu edhe dy njerez qe duhen shum, kur perplasen zemrat do t'ket lot pafund.
Duam apo sduam qiellit I ngjajm ne , Cdo dit nuk ka vec diell por ka dhe Reee.(X2)
Dona Spahiu
Featuring: Vani Gjuzi
Publikimi: 30/06/2016


Dona Spahiu - Stinet E Dashurisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stinet E Dashurisë".
3. Video është e këngës "Stinet E Dashurisë", por nuk këndohet nga Dona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dona Spahiu:


Komente 0