A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lirika Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Lirika Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Lirika Krasniqi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Fantazia". Në Qershor 2003, Lirika Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Thuthuruket". Në Qershor 2005, Lirika Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Merre Mos E Merr". Në Qershor 2006, Lirika Krasniqi merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Bredhacaku". Në Qershor 2007, Lirika Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Bahtijari

Arta Grajqevci

Yllka Rexha

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Egzona Kryeziu

Dhurata Haliti

Albina Jakupi

Elvira Morina

Donika Zhushi


Tags: Lirika Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019