Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lirim Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Lirim Hoxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Tetor 2009, Lirim Hoxha publikon videoklipin "Ishalla Bohesh Mbret". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 28 Korrik 2010, Lirim Hoxha publikon videoklipin "Beqarise Ja Grise Kemishen". Më datë 26 Dhjetor 2014, Lirim Hoxha publikon videoklipin "Ta Kercejme Vallen Dibrane". Më datë 21 Gusht 2015, Lirim Hoxha publikon videoklipin "Ani Moj Hatixhe". Më datë 20 Mars 2016, Lirim Hoxha publikon videoklipin "Moj Dibrane...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Viktor Paloka

Lekë Dedvukaj

Prek Mrishaj

Elderin Dekaj

Naim Berisha

Adem Barbullushi

Suad Shaptafa

Istref Zaraj

Tonin Uldedaj

Tags: Lirim Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet