Lis Asllanaj
Lis Asllanaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • Maqedonia e Veriut
  • Mosha:
  • 24 VjeçBiografia

BIOGRAFIA: Lis Asllanaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai rrjedh nga një familje artistësh. I rritur me një frymë të mirë artistike, ka filluar të mësojë instrumente që në moshën 5-vjeçare. Luan në piano, kitarrë dhe bas. Kjo është hera e parë që Lisi këndon para një publiku. Deri tani, talentin e tij e ka shfaqur vetëm me familjarët. Personi i parë që vuri re që ai këndonte, ishte e ëma. Lisi me mamin ka realizuar dhe covera në YouTube. E gjithë familja janë fansa të zjarrtë të ‘Red Hot Chilli Peppe...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0