Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lisa Bujaj - Fol, Fol  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/07/2016

2016-07-23T09:10:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fol, Fol" kënduar nga Lisa Bujaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lisa Bujaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mimoza Shkodra. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref.
Fol Fol, mos u ndal
Jeto ti veq me fjal
Se krejt hin knej anej
Besom qe kan me dal
Fol Fol, mos u ndal
Bravo be bravo djal
Se di kur vetes ti
Ske per tja falur djal

Flet per mu, flet per mu
Se nuk mun me fol me mu
E un jam kja qe jam
Jo qysh dan ti un mu kan.

Mos u ndal, mos u ndal
Paske koh mu mar me fjal
Ku jam un ti sije kur
Ndreqe zemren banu bur.

Ref.
Fol Fol, mos u ndal
Jeto ti vec me fjal
Se krejt hin knej anej
Besom qe kame dal
Fol Fol, mos u ndal
Bravo be bravo djal
Se di kur vetes ti
Ske per tja falur djal.

Ah kupton, ah kupton
Fjala jote pesh nuk qon
E beson ose jo
Egziston veq un ste sho.

Mos u ndal, mos u ndal
Paske koh mu mar me fjal
Ku jam un ti s'je kur
Ndreqe zemren banu bur.

Ref.
Fol Fol, mos u ndal
Jeto ti vec me fjal
Se krejt hin knej anej
Besom qe kame dal
Fol Fol, mos u ndal
Bravo be bravo djal
Se di kur vetes ti
Ske per tja falur djal.Më Shumë Këngë Nga Lisa Bujaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet