Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lithium

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lithium është një grup artistësh i njohur. Grupi Lithium perbehet nga kater anetar, Genti i cili eshte vokalist, Bujari kitarist, Samiri baterist dhe Burimi bass kitarist. Jane nga Tetova. Deri tani kane realizuar disa kenge p.sh. kenga "Buzet e nje engjulli", kenge me te cilen vokalisti i grupit Lithium mori pjese ne festivalin Top Fest 5. Edhe pse nuk mberriti ne finale kenga shenoi nje sukses. Ajo gjithashtu u lansua me nje klip te shkelqyer. Kenga "Buzet e nje engjulli eshte edhe ne v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Kryeziu

Thugs Way

Proka

Anda School Raptology

2 Shkupi Flow (Goca)

Commandos (Og)

Team-Ox

Kadenca Dhe Naseri

Motrat Sylejmani

Urbanstyle

Tags: Lithium, Litium


Komente mbi këtë artist