Më mbaj mend (për 1 muaj)

LIV

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Livia Basha
BIOGRAFIA: LIV është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Qershor 2020, LIV publikon videoklipin "Inside Out"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Liv, Livia Basha

Komente 0