Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Liza Ahmedi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Liza Ahmedi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blenda Luzha

Xhesuida

Aulona Deshishku

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Erda Bullaku

Albina Sinani

Engjellusha Cakaj

Shejla Sylejmani

Fjona Shabani


Tags: Liza Ahmedi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet