Më mbaj mend (për 1 muaj)


Llonkku - Maturant

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Llonkku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Llonkku - Maturant  (Feat. Spell)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Spell

03/06/2010

2010-06-03T19:54:19+00:009 wjet u bon bashk pom doken si 9 minuta, sikur jeta qi shkon shpejt e nuk nalet neper rrug a ?
gjithqka ndrron tash per newe, gjithqka bohet tash ma ndryshe, kjo pjes mas shumti dhem se po ndahum na ne 2she
do nihen mir e do nihen kogja keq do po kajn qi po merziten do po kajn per interes
tash i uroj shqonis tem edhe ata qe ken fallc, i uroj tona tmirat deri tdes i uroj fat
udht e tona kan mu nda udht e tona kan mu pre, udht e tona na largojn po me zemer jemi nje (1)
kina shum na kujtime qi kina mi kujtu se kem tlet mi harru gjdo sekond e kem shiju
tash n'gomni ju diqka qonu n'kam e ju festoni maturant na jemi sod kapnu perqafe wallzoni
jom merzit po du me shpreh, jom merzit po du me than, jena kan 9/2 edhe gjith kina me kan.

spell`reff 2x:
kalum shum vite bashk ne ku jemi tash n`ket nat t`fundit u pam si maturant u ndam

LLonkku`rep;2

um`kujtohet kur mungojshum me shoqni n'or t`historis njoni si e lshojke zanin kejt bertimes me ja kris
astenjoni su durojke astenjoni s`rike qet u munshojshum me bo diqa a mas keqti jem met wet
nuk harrohet as kujdesi i kujdestares n`maksimum kaniher u bojke nerwoz e thojke msoni ma shum
thojke ju per weti e kini se un moti e kom kry na menojshum qi po fol per tkeq e te na o ka don mu qfry
fjalt e saj kan me na ra n'men po won ko me kan per newe, dikur kem mu kujtu e me than pse fjalen ja kthewe
kejt per tmir e kish pas, ajo tmiren na kish dasht, 4wjet si thmit e saj ajo na rujti pa mas
e as msusin mos te harroj qe na msoj shkronjat e para per to jena kan mat mirt e me nxansa bojshum gara
shum e shum kujtime tmira une ktu si kom permen e ata qi e kan perjetu e di zemra po ju dhem

spell:

t`kujtoj shoqnia ime me kujtohen shum gezime, thell n`zemren time tash ndjej sa shum mall po vrej
tash e di shoqnia sa shum ka vlejt e ju dine qi juwe ko mju dasht per jet edhe pse zemra mdhem qi skina mu taku shpejt
gjdo dit une po pres fjalen e fundit e qes po munona me qu mir po syri lot po qet vet
zemra po loton shpirti mall o ka lshon mos harroni 9/2 nzemer un ju kom
nkit nat nina i gzushum po neser i pikllushum se sho shoqnin ngat une nina i pa`fat ki me dasht me kthy kohen ky o seni ma i pakt


Ky tekst u dërgua nga Jeeett
Më Shumë Këngë Nga Llonkku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet