Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loco

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Loco është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Shtator 2007, Don Arbas merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Biach", në bashkëpunim me Loco. Në Shtator 2007, Loco merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Grill". Më datë 19 Korrik 2008, Speya publikon videoklipin "Speya Nclub", në bashkëpunim me Loco. Më datë 15 Nëntor 2008, Loco publikon videoklipin "Jamaican Lady", në bashkëpunim me Arta Bajrami. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 25 Mars 2010, Loco publiko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Loco, Lloco, Lloko

Komente 1