Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lon Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lon Shkodra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Mars 2016, Lon Shkodra publikon videoklipin "Pergjithmone". Më datë 19 Korrik 2016, Lon Shkodra publikon videoklipin "Vet Ke Met". Më datë 23 Dhjetor 2016, Lon Shkodra publikon videoklipin "S'e Di Ku Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Verim Zendeli

Egland

Aurel Thellimi

Denny

Xhustino Hasani

Papush Sadiku

Besmir Metani

Stefan Marena

Egzon Krasniqi

2 Step

Tags: Lon Shkodra


Komente mbi këtë artist