A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Looli G - Merre Kete Shpirt  (Feat. BeSSi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2010

2010-08-20T21:14:39

Featuring

Bessi


Lamtumir pergjithmon zeri yt me tha ngadal
me shkuan lot naper ftyr e syt ende qajn me mall
Lamutumir mua me the
plot vuajtje e dhembje zemres tem i le
Lamtumir me the por mos harro
se vetem ty te desha ne ket bot
Mos harro se per ty mbrom su nalen kta lot
mos harro se pa ty qdo gje eshte e kot
mos harro se te dua ma shum se dje un ty sot

Merre ket shpirt qe nuk te lendon
Merre ket shpirt qe vetem ty te don
Merre ket shpirt se per ty jeton
Merre ket shpirt se te adhuron

Lamtumir ishte fjala jot e fundit
plot vuajtje e dhembje i dhe zemre time ne momente e fundit
edhe pse se kam prit tash e di qe per mu ska drit
ta kom dhan shpirtin qe asnje her nuk te ka lendu
te kom than se vetem ty une te du
te kom than se vetem per ty une menoj
te kom than se vetem ty un te dashuroj
lamtumir me the si e vdekur zemra jem tash jeton
jeta jem pa ty eshte monoton


Ky tekst u dërgua nga Aulona


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019