Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: LORD është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Prill 2019, Lord publikon videoklipin "Me Harrove". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Kënga është punuar në studion e “ON Records”, kjo pasi rap-artisti është nën menaxhimin e tyre. Më datë 5 Shtator 2020, LAB publikon videoklipin "Havanna". Muzika e këngës u punua nga Big Deal Records. Produksioni audio u realizua nga Big Deal Records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Invisible

Loli

Qeyson

Shoni Shon

Eles

T Dori

Taulant Muqa

Betim

Bigi

Don M1no

Tags: Lord, Lordi, Lab


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet