Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loredana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1274
 • Emri i Vërtetë:
 • Loredana Zefi
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Loredana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Loredana Zefi eshte me origjine nga qyteti i Ferizajit dhe është ish e dashura e reperit të mirënjohur Mozzik. Cifti ka nje vajze te lindur me 18 Dhjetor 2018, Hana Aliu. Më datë 15 Qershor 2018, Loredana publikon videoklipin "Sonnenbrille" që do të thotë "Syze dielli". Kjo këngë e Loredanës u pëlqye shumë nga publiku dhe për një kohë të shkurtër pas publikimit,arriti të marrë 3-5 milionë shikime. Kënga është në gjuhën gjermane dhe ka pak fjal...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Sandro Zefit

Ish-E dashura e

Mozzik

Kunata e

Getinjos

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

838 🔥King Lori (2019)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (48)

31
39
32
37
39
49
12
25
27
14
22
32
27
27
25
18
23
27
25
24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Sarah Malaj

Adrijana

Dafina Buzhala

Edona Gjinaj

Kristina Vreshti

Diana Shillova

Juvi

Feime Salihu

Adelina Jashari

Lady Cherry

Tags: Loredana, Loredana Zefi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet