Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lorenc Hasrama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  59
BIOGRAFIA: Lorenc Hasrama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lorenci studion në lice për violë, por i bie dhe pianos dhe kitarës. Ndonëse në moshë mjaft të re, ai ka një karrierë shumë të pasur muzikore, që zë fill në moshën 15-vjeçare. Prej dy vitesh, ai këndon live në baret e lokalet më të njohura të kryeqytetit, si dhe ka një grup të tij muzikor me emrin “Turtles”. Konkurset muzikore i shikon pak me dyshim pasi, sipas tij, janë “thikë me dy presa”, ose ngjitesh në maja ose humbet shumë pikë. Por më në f...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Finalist në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kevi

Keli 2

Mario Beats

Franc Koruni

Zgjim Baraliu

Lum Dakaj

Agon Latifi

Drama

Ekrem Bislimi

Roni


Tags: Lorenc Hasrama

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet