Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorenc Hasrama - Ti Kam Bo Hallall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

[REF. x2:]
Ti kam bo hallall
Vitet qe mi more
Nuk pate meshire
Krejt zemren e dogje
Ti kam bo hallall
Endrrat dhe premtimet
Kur the se me doje

Un te jam lut ty mos me m'vra
Ty s'ta ka ni ke pas deshire me m'pa tu qa
Tana mekatet ki me i la
N'ket dynja
I kam thane zemres une e du du du
E tash nuk munem me t'harru
Te gjitha fajet mi le mu
S'muj me besu

[REF. x2:]
Ti kam bo hallall
Vitet qe mi more
Nuk pate meshire
Krejt zemren e dogje
Ti kam bo hallall
Endrrat dhe premtimet
Kur the se me doje

I kam thane zemres une e du du du
E tash nuk munem me t'harru
Te gjitha fajet mi le mu
S'muj me besu

[REF. x2:]
Ti kam bo hallall
Vitet qe mi more
Nuk pate meshire
Krejt zemren e dogje
Ti kam bo hallall
Endrrat dhe premtimet
Kur the se me doje


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Lorenc Hasrama
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/01/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 18
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Mix & Master: Jojo


Lorenc Hasrama - Ti Kam Bo Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Kam Bo Hallall".
3. Video është e këngës "Ti Kam Bo Hallall", por nuk këndohet nga Lorenc Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorenc Hasrama:


Komente 0