Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lorent Qerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Lorent Qerimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Shtator 2017, Lorent Qerimi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2017 me këngën "Alket Raketa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Iranda Hajdini

Edisa

Dea Qerimi

Marigona Imeri

Elona Sadiku

Bleona Hasani

Anisa Shabani

Anna Gjebrea

Alma Koleci

Fjolla Loku


Tags: Lorent Qerimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet