Loreta Zeqiri
Loreta Zeqiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Loreta Zeqiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 16 Korrik 2021, Loreta Zeqiri publikon videoklipin "Namin". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0