A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  280
  • Origin:
  • Korçë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 44
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lori is a popular singer of Pop, Modern Traditional & Traditional Wedding music. Loreta Kacka lindi ne nje qyteti i cili ka kenduar me se shumti dashurise, qyteti i serenatave, siç e quajne te gjithe. Fillimet e saja si kengetare i pati ne moshe shume te re.Qe ne moshen 5 vjeçare merr pjese ne Fest Femijesh, ne qytetin e Korçes, ku nderohet me çmimin e pare me kengen "Tring Zilja". Aktivizohet ne shume spektakle te tjera si show, Fest te tjera e per me teper edhe si interpretuese ne konkurse poezish. "Vajza topolake", e quani...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Sot Martohemi (2018)

Potpuri 2018 (2018)

Live 2016 (2016)

Bravo (2014)

Kalle Mjeshtër (2013)

Per Ty (2011)

Nuk Je Ti (2010)

Dua (2008)

Profiter Në Dashuri (2007)

Mendo..... (2004)


» Add A Song »

A E Di Sa Shume Te Dua
Nuk Mundem
Kthehu Sonte
E Kapercej
E Ndjej Mungesen Tende
Kalleni Shoqnia
Shqiperia Nena Ime
Nusja Jone
Nje Takim
Pa Trashëgimtar


Translations (1)


Related Artists:

Enkelejda Arifi

Eliza Hoxha

Mimoza Mustafa

Fikrije Lushaku

Diellza Kolgeci

Lora Braha

Shqiponja Muhaxheri

Emine Toska

Linda Morina

Miranda Hashani


Tags: Lori, Loreta Kaçka, Loreta Kaqka, Loreta Kacka

Lori in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019