Lori

Ngjyroset Lori!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-07-2015]
Këngëtarja Loreta Kaçka - Lori e ftuar në emisionin "Automan" muaj më parë, e pyetur nga prezantuesit e emisioni se nëse do të guzonte që të lyente flokët e saj me ngjyrë të gjelbër, ajo u shpreh se për të do të ishte mjaft rrezik dhe do duhej një guzim i madh.E mesa duket nuk i zgjati shumë ky mendin e ajo i ngjyrosi flokët po me këtë ngjyrë duke dalë pak nga stili i saj. Ajo vazhdon të jetë bionde me flokë të shkrutëra mirëpo me ngjyrën e gjelbër i ka lyar pjesët e poshtme të flokëve.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ngjyroset Lori!


Komente 4