Lori

Lori "Fashionistja” E Estradës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-08-2015]
Lori është një nga këngëtaret që gjithmonë sjellë risi në tregun tonë muzikorë. Ajo nuk vjen vetëm me këngë, por edhe me stile të reja.

Lori, është e njohur edhe si "fashioniste" dhe një nga këngëtaret më të pasionuara pas "shopingut". Lori, posedon veshje të markave më të njohura botërore.Këngëtarja duket IN falë një përzgjedhje shumë kreative të veshjeve dhe aksesorëve.

Mësojmë se këngëtarja është duke menduar që një pjesë të fustaneve të saj ti shesë për bamirësi.
Se Lori është shumë "cool", e tregon edhe kjo veshje me të cilën po e prezantojmë në Indeksonline.
 (Indeksonline)

Lori “Fashionistja” E Estradës


Komente 1