Lori

Lori Me Foto Të Reja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-01-2015]
Ajo nuk di të ndalet. Ndonëse nuk është shumë personazh skandaloz, e vazhdon jetën dhe karierën në qetësi.

Lori Kacka vazhdon të shkëlqejë ngado që shfaqet, këngë e klipe të reja si dhe shumë mbrëmje dhe koncerte.

Mund të thuhet se është ndër më të angazhuarat që punët i bën në një qetësi totale.

Syshkruara e skenës shqiptare ka realizuar edhe një fotosesion të ri në të cilin duket për mrekulli. (Indeksonline)

Lori Me Foto Të Reja


Komente 3