Lori

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Me Ty Nuk Flas” Nga Lori

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-04-2015]
Këngëtarja Lori ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Me ty nuk flas".

Kjo këngë është një baladë dashurie e cila trajton temën e një ndarje.

Muzika dhe teksti janë punuar nga Aida & Armendi e ndërsa orkestrimi është bërë nga BIG BANG BEATS (Arber Gjikolli).

Videoklipi është xhiruar në Itali me një produksion italian, ndërsa në këtë klip Lori shfaqet më ndryshme, me styling krejt të ri të flokëve.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Me Ty Nuk Flas” Nga Lori


Komente 0