Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori E Rrezikon Jetën Për Adrenalinë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[12-05-2015]
Loreta Kaçka-Lori, që pëlqehet për muziken dhe stilin e saj, ka edhe një pasion - vozitjen.

Këngëtarja është tejet e dhënë pas vetures së saj dhe thonë se shpejtësia i dhuron shumë adrenalinë.

Lori, di të ngasë edhe pa duar dhe këtë e shohim edhe në këtë fotografi. Kjo, është shumë e rrezikshme, por Lori shihet se po kënaqet dhe po e shijon momentin.

Me pak fjalë, Lori qenka trime e vërtetë në timon.
 (Indeksonline)Komente 1