Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - E Si Ta Them

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Si Ta Them".
3. Video është e këngës "E Si Ta Them", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - E Si Ta Them  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Live 2016"

Këngë e albumit:

"Me Te Mirat Nga Lori"

Këngë e albumit:

"E Si Ta Them"

Këngë e albumit:

"Nuk Je Ti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00o jet te therras por nuk pergjigjesh dot
dashurin qe kam kurr mos ma largo
o jet te therras por nuk pergjigjesh dot
dashurin qe kam kurr mos ma largo

ref: e si ta them sa shum te dua
si driten e syve t'mi
jo ne bote me ska per mua
lule t'bukur por si ti
e si ta them sa shum te dua
si driten e syve t'mi
jo ne bote me ska per mua
lule t'bukur por si ti

mos me le nvetmi gjithmon te kujtoj
e imja dashuri smundem te t'harroj
mos me le nvetmi gjithmon te kujtoj
e imja dashuri smundem te t'harroj


Ky tekst u dërgua nga  qendresa   Miral
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet