A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lori
  • Vllau Jon I Embel

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lori - Vllau Jon I Embel


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2008

2008-05-10T20:35:56

vllau jon i ombel
si oriz me tomel
2x jepja doren nanes oo
sonte bohesh dhonder

doren ja kam dhan e
perhajr ma ka ba ee
2x u trashegofsh me djal ee oo
nuse t'mir ke marr eeeee..2x

vllau jon i ombel
si oriz me tomel
2x jepja doren babes oo
sonte bohesh dhonder

doren ja kam dhan eee
perhajr ma ka ba ee
2x u trashegofsh me djal ee oo
nuse t'mir ke marr e..2x


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019