Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Ah Dashni E Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


u largove , u largova por me zemer kurr ste harrova Ah dashni dashni e vjeter ste kisha lan ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikuur met harru nuk munda kurrr ahh dashni dashni e vjeter ste kisha lan ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikuuur met harru nuk munda kuuuuurr. Ende zemra me rreh per tyyy ohh malli me djeg per ata syyy. Ahh dashni dashni e vjeter ste kisha len ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikuuur met harru nuk munda kuurr . ahh dashni dashni e vjeter ste kisha lan ne dor te dikujt tjeter edhe pse te lash dikur met harru nuk muunda kuuuuurr

Ky tekst u dërgua nga Eronna - Albinni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 03/02/2012


Lori - Ah Dashni E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashni E Vjeter".
3. Video është e këngës "Ah Dashni E Vjeter", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0