Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Krejt Bota Le Ta Dije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
Nese kush na pyet o zemer
jena shok e asgje tjeter
edhe bota mos ta di,
per takimet ne fshetsi.
2x
Diten shok o shpirti im,
kurse naten ne takim,
dita eshte per tba me sy,
kurse nata per dashni.
2x
Askerkujt mos me i kallzue
e askujt mos me i besue,
askush tmiren nuk naj don
e cdo kush na xhelozon.
2x
Diten shok o shpirti im,
kurse naten ne takim,
dita eshte per tba me sy,
kurse nata per dashni.


Ky tekst u dërgua nga Xix


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lori Kaçka
Publikimi: 03/02/2012


Lori - Krejt Bota Le Ta Dije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Bota Le Ta Dije".
3. Video është e këngës "Krejt Bota Le Ta Dije", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0