Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Pik Me Rrema Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
pik me rrema sherr o sherr hajde pik me rrema

ndaj zylyfet sherr o n4 rena e ndaj zylyfet sherr o n4 rena.

2X
4 rrena sherr o sherr o hajde fije fije.

2X
kur tmerzitem sherro vi e rrie

Ref..
2X
Me pas kan si ti e mir as du rruz e as du as du lir.

2X
AS du rruz as du lir veq e du ni djal te mir.

2X
me pas kan si ti e holl mu kish grri bardaku ndorr.

2X
mu kish grri bardaku nor gjysa akell gjysa bor.


Ky tekst u dërgua nga Fitore, Liza, Sara ,albina,adelina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lori
Publikimi: 29/03/2012


Lori - Pik Me Rrema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pik Me Rrema".
3. Video është e këngës "Pik Me Rrema", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0