Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Quni I Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qun i bukur sa her del te dera shpirt i vien pas vashat e tjera

Qun i bukur po doli ne dritare grummbull vien vajzat ashiqare

Ikni moj ikni moj se plasa ikni vasha se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni esht i imi

Ikni moj ikni se plasa ikni goca se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni eshte i imi veq i imi quni eshte i imi

Qun i bukur po doli ne qytet vasha tjera nuk e len te qet kur na shohin te dy te perqafuar xhelozia nuk ka te mbaruar

Ikni moj ikni moj se plasa ikni qika se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni esht i imi

Ikni moj ikni moj se plasa ikni coca se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni esht i imi
veq i imi quni eshte i imi


Ky tekst u dërgua nga Liinnda.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lori
Publikimi: 29/03/2012


Lori - Quni I Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Quni I Bukur".
3. Video është e këngës "Quni I Bukur", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0