Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Te Harrova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3


Te harrova shpejt sa hap e i mbyll syt,
rashë ne dashuri per her te dyt,
jo nuk esht njesoj sikur hera e par
zemra vetem dashni ......

2x.ref: Ti mendon vetem per vete ai me mbyt me komplimente ee dije qe me nuk jam vetem e kam tjetrin per gjith jeten

Te harrova shpejt vetem per nje nat ti nuk e pranon por ky esht fat dashurin e re qe e mbaj tani me vjen mir qe s'esht sikur ti

4x.ref: Ti mendon Vetem per vete ai me mbyt me komplimente ee dije qe me nuk jam vetem e kam tjetrin per gjith jeten


Ky tekst u dërgua nga Florentina SadikajLori Kaçka
Publikimi: 01/12/2010


Lori - Te Harrova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Harrova".
3. Video është e këngës "Te Harrova", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0