Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Sa Kujtime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Boll te shoh njeher ne Jav dhe kjo aspak sme pelqen Dua te shijoj gjdo nate e jo veq per weekend

Lori:
7 dit sikur 700 vjet duken kurr se shoh me sy Gjithqka vdes kur sjam me ty

Ref. 2 x
Krejt krejt i kam sonte me mungon prania jote Zemra mo nuk pret malli po me vret

krejt i kam ketu por jo syt e tu

Lori:
Veq nje date ne kalender e shenoj me dashuri dita tjera le te shkojn ato nuk kan randesi

7 dit sikur 700 vjet duken kurr se shoh me sy Gjithqka vdes kur sjam me ty

Ref. 6 x
Krejt krejt i kam sonte me mungon prania jote Zemra mo nuk pret malli po me vret

krejt i kam ketu por jo syt e tu


Ky tekst u dërgua nga E_keqja   EKeqja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lori Kaçka
Publikimi: 01/12/2010


Lori - Sa Kujtime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Kujtime".
3. Video është e këngës "Sa Kujtime", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0