Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Loreta Kaçka ka realizuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur zbuloi se kënga titullohet “Fat” dhe flet për dashurinë.

“Kënga është shumë ritmike verore dhe me një tekst shumë të ndjeshëm me tematikë dashurinë”, tha Lori.

“Fat” është shkruar nga Arsim Bunjaku dhe Petro Xhori, ndërsa për muzikën është kujdesur Irkenc Hyka.

Me videoklip kënga pritet të publikohet sot rreth orës 18:00.
Lori
Publikimi: 08/12/2016
Festivali: Zhurma Show 2016


Lori - Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fat".
3. Video është e këngës "Fat", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0