Lorik
Lorik

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Lorik Zhuja:

Biografia

BIOGRAFIA: Lorik është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Dhjetor 2016, Lorik publikon videoklipin "5k Gramm". Më datë 4 Janar 2018, Lorik publikon videoklipin "Me 2 Telefona". Më datë 26 Mars 2018, Lorik publikon videoklipin "Nana". Kënga është një baladë hip-hop, e cila është punuar nga Viko/ZK Beatz. “Nana” siç e thotë edhe vet kënga, ka për qëllim të transmetojë një mesazh për qenien më paqësore dhe të dashur në botë, nënën. I gjithë teskti është shkruar nga vet reperi, gjersa klipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0