Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lorik Kasapolli - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Lorik Kasapolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lorik Kasapolli - Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T21:15:42+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer" kënduar nga Lorik Kasapolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shaolin Gang, GRMV & Ardi - Zemer

Rock ur body
Move ur body
Whine ur body
Dridhe ti babe

Verse:
Ti je bo bad
Trupin si dardha baba
Du me ti prek flokt e gjata
Je e djegst po m’shtin me bo sallta
Je e djegst po m’shtin me bo sallta
Çfare trupi ti ke bo tani tani
Alkoholin un’ se pi tani tani
Çfare trupi ti ke bo tani tani
Alkoholin un’ se pi tani tani

Ref:
Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emrin tim
Se zemer ti je Bitch
Shko mbushu edhe pak
Sikur nate per nate
E kupton
Se zemer ti je Bitch

Intro:
Rock ur body
Move ur body
Whine ur body
Dridhe ti babe

Verse:
Bad Bitch sikur nicki anaconda
A i ki prindet terrorist se je bomba
Sekondat jom tu i njeh sikur n‘konto komat
Veq e ke pas renin ke mendu se o’ e jotja
Rock your body I need to move your body
Zemer a ki kohe hajde shkojna andej
Okey shoki mos mi hap syt se ta mora
Sun’ e perballon kur kjo t‘hyp ty tkap zori

Ref:
Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emrin tim
Se zemer ti je Bitch
Shko mbushu edhe pak
Sikur nate per nate
E kupton
Se zemer ti je Bitch

Gvzmend - Zemer

2x Hook
Zemer un vetem per ty e jap jeten
Ty tdu ma shum se veten
Sah dich an in den weissen jeans
Habe mich direkt in dich verliebt

Mos ta ndije per kerkon se na kan inatin
Xhelozia i mbyti se ty je meine barbie
Hajde sonde dalim
Nehme dich mit auf jeder party
hol dich ab roten ferrari
Cruisen die nacht in gorgio armani

Sonde ta boj un jeten si nender
Sonde zemer rri me ty se un nuk tlo vet
Baby nur für dich werd heute ich zum
Mörder
Lasse keinen kratzer zu an deinem körper

Den für dich kleine lass ich jeden unserer feine leiden scheisse auf jede streitigkeit
Weil ich immer bei dir bleib

Jede narbe nehme ich nur für dich in kauf
Fange jede kugel nur für dich auf
Baby sag mir wer sich traut

Du und ich Nur wir beide gegen den rest
Du und ich nur wir beide sitzen im benz

Baby wir sind nicht wie alle anderen
Baby wir sind alles andere als die anderen

2x Hook
Zemer un vetem per ty e jap jeten
Ty tdu ma shum se veten
Sah dich an in den weissen jeans
Habe mich direkt in dich verliebt

Meine mamacita ich liebe es wenn du dich bewegst
Du bist andere liga allle andern könn gehn
Kallzom kush o ma i miri
Ti e din vetem ty po tthiri
Vetem ty vetem ty po tthiri

Hajd baby kce me pantult e bardha
Hajde baby se na shkoj krejt nata

baby lauf Baby lauf in den highheels
In dem oberteil von givenchy

Ich habe deine augen gesehn und nie wieder vergessen
Ich trage dich auf händen baby und lasse meine taten sprechen
Bleibe Nächte lang nur für dich wach
gib mir deine hand
Bist du nicht in meiner nähe find ich wieder keinen schlaf

Kur jam un me ty i harroj krejt
Dashuria jone Ry nuk osht fake

lem pernat me ty ngat
Nuk minteressojn tjerat femrat

1x Hook
Zemer un vetem per ty e jap jeten
Ty tdu ma shum se veten
Sah dich an in den weissen jeans
Habe mich direkt in dich verliebt

Çiljeta & Estto - Zemer

Oj ti zemër
Mos qaj, mos qaj
Zemër, ti nuk ke faj
S'kam dit, ty un me dasht
Hajde bëhem bashk
2x

Shpirti jem e di sa don
Veç a jem me ty mjafton
Sa her un ty po t'shoh
Shum je ka m'pranon

Se
Për ty jam 3x
Ça me thon
Ai që kurr s'lëndon
Për ty jam 3x
Gjithçka kam me kën
Gjithmon

Oj ti zemër
Mos qaj, mos qaj
Zemër, ti nuk ke faj
S'kam dit, ty un me dasht
Hajde bëhem bashk
2x

Une t'du me zemër, nuk du me fjal
Dashnin që ta jap, ti kurr s'e ke pas
Mos ta nin ça thojn kta
Kur je me mu, je rahat

Për ty jam 2x
Ajo që e don
Ajo që kurr s'lëndon
Për ty jam 2x
Ajo që ki me kën
Gjithmon

Oj ti zemër
Mos qaj, mos qaj
Zemër, ti nuk ke faj
S'kam dit, ty un me dasht
Hajde bëhem bashk
2x

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Lorik Kasapolli:


Komente mbi këtë këngë