Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorik Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lorik Selmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 27 Korrik 2018, Lorik Selmani publikon videoklipin "Pa Shpirt". Teksti u shkrua nga Yll Limani. Për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Më datë 30 Janar 2019, Lorik Selmani publikon videoklipin "Vrasje". Më datë 7 Shtator 2020, Lorik Selmani publikon videoklipin "Per Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 1 Korrik 2021, Lorik Selmani publikon videoklipin "Veq Ni Her". Orkestrimi i këngës u...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lorik Selmani

Komente 0