Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorika Cakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Lorika Cakaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Lorika Cakaj merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Muzika Më Pëlqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lorika Cakaj

Komente 0