A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorina Dula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lorina Dula është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Lorina Dula jeton ne Prishtine dhe eshte ne shkollen fillore Dardania. Në fund të vitit 2010, Lorina Dula publikon videoklipin "E Premte". Muzika e këngës u punua nga Valon Bytyqi, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valon Bytyqi. Ajo ka marrë çmimin e III nga juria profesionale me këngën "Eurovizion" në festivalin Ylberi në Shkup që është mbajtur më 18.05.2013. Më datë 23 Qershor 2013, Lorina Dula publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Jashanica

Erza Hoti

Blinera Muzhaku

Roza Sadiku

Albana Berisha

Elta Ademi

Anika Berisha

Sala Jashari

Arbnora Rexhepi

Vesa Berisha


Tags: Lorina Dula

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019