Loris Alboz
Loris Alboz

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Loris Halilaj
 • Vendlindja:
 • Tropojë
 • Jeton në
 • Milano
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 26 Dhjetor 2001
 • Horoskopi:
 • ♑ BricjapiBiografia

Loris Alboz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0