Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorna - Selfie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Nje foto per mu baby
e bejm edhe crayzze
edhe sexy
po roba c zhvishemi
si po e don ta bieee
ma thuj si e don ti
menyra si po shef ti
duket qe ske pa duket qe ske pa me sy jo
gjithcka qe du edhe gjithcka qe bej
mduket e gjitha si loj mduket e gjitha si loj
jam krejt ndryshe nga tjerat jo smund tjem dot njesoj
jam krejt ndryshe nga tjerat jo smund tjem dot njesoj
kjo esht menyra si jam edhe si e jetoj
kjo eshte menyra si ndryshe gjerat i bej
nuk kam inate askend as nuk xhelozoj
thjesht ma shpifin kur dalin tgjitha njesoj
Lorna Hysa
Publikimi: 26/12/2014
Festivali: Kënga Magjike 2014
Muzika: Stine
Teksti: Stine
Orkestrimi: Stine


Lorna - Selfie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selfie".
3. Video është e këngës "Selfie", por nuk këndohet nga Lorna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0