Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  403
  • Emri i Vërtetë:
  • Ernest Duka
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Stine është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ernest Duka ose siç njihet me emrin e artit Stine, eshte nje nder kengetaret apo edhe nje nder kantuatoret me te spikatur dhe me te arritur ne trevat shqiptare. Ai ka tre motra dhe nje vella ne Gjermani. Që i vogel ka qene i dhene pas muzikes dhe kercimit, ai jepte mesime hip hopi ne shkolla private dhe emigroi ne Gjermani, ku fitoi çmimin si kengetari dhe vallzimtari me i mire. Stine iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 1997, ku m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Alidës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareMe Mungon


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Si Mund
Albania Vs Everybody
Adam & Eve
Per Inati
Dikur
Me Amas
Friday Night
Pse
Wtf
Dali Ku T'dali

Autor i këngëve:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (4)


Artistë Të Ngjashëm:

Kastro Zizo

Turjan Hyska

Flori Mumajesi

Ermal Mamaqi

Alban Skënderaj

Bes Kallaku

Ermal Meta

Dr. Flori

Olen Cesari

Pirro Çako


Tags: Stine, Nesti, Ernest Duka

Stine në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë