Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lory B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Aargau 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Lory B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lory B aka "Liridona Buqa" eshte lindur ne zvicer, por eshte nga Suhareka. Më datë 14 Tetor 2014, Lory B publikon videoklipin "A Je". Më datë 8 Tetor 2015, Lory B publikon videoklipin "Marre". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Getinjo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Më datë 24 Shkurt 2016, Lory B publikon videoklipin "Super Djal". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agon Latifi

Arian Gollopeni

Rod

Mevlud Rahimaj

Andi Qereti

Frenkli Vjero

John Tilio

Leonardo Gashi

Jusuf Mimari

Vissy Bediu

Tags: Lory B, Lory


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet