A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lory B - A Je


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/10/2014

2014-10-14T17:19:16

Baby kom nevoj per ty , arsyen se di
Koha po kalon e nuk tshoh me syy " yyy yy"
Qdo moment , tkerkoj e nmendje jom me tyy " yyy yy"
Zemra jem ka nevoj per Dashnii

Edhe ni her Prap , met pas ty ngatt
Qdo dit , qdo nat , qdo qast
Me shku deri n'qiell Naltt

Afrohuu ma Ngat , Se per ty po ndjej
Me ty veten e gjej , edhe i harroj keejtt

REFF

E E E , Po du mu kon me ty ashtu si DJE
E E E , Nuk e di se ska po ndodh me NE
E E E , Premtimet qe mi THE ti a JE
E E E , A jee A jee ee

Verse 2

Kohen qe bashk kalum , po du me perserit
Ndjenjat per ty veq shkojn tu u rrit
Non Stop , jom tu u quditt qysh pom ndodh
Mu SOT po, du mu kon me tyy babyyy

Edhe ni her Prap , met pas ty ngatt
Qdo dit , qdo nat , qdo qast
Me shku deri n'qiell Naltt

Afrohuu ma Ngat , Se per ty po ndjej
Me ty veten e gjej , edhe i harroj keejtt

REFF

E E E , Po du mu kon me ty ashtu si DJE
E E E , Nuk e di se ska po ndodh me NE
E E E , Premtimet qe mi THE ti a JE
E E E , A jee A jee ee


Ky tekst u dërgua nga Luca alushKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019