Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lory - Simpati  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/09/2019

2019-09-08T12:00:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Simpati" kënduar nga Lory.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lory i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Albana Mesuli - Simpati

Simpati ti per te gjith je nje simpati po vec per mua je dashuri ylli dhe drita e syve tmi shpresa dhe endra ime je ti..
Cudi ajo qe ndodhi esht cudi qe u bashkuam ne te dy nuk ju besoja syve te mi se me te verete pran meje je ti.. se me te vertet pran meje je ti..

Ref 2x
Tash je i imi ti me ne fund te lutem mos ik ti asnjeher nga un se do te shkrihem nga dhimbja se te dua shum se do te digjem nga flaka pa ty smundem un..

Simpati ti per te gjith je nje simpati po vec per mua je dashuri, ylli dhe drita e syve tmi, shpresa dhe endra ime je ti...
Cudi ajo qe ndodhi esht cudi qe u bashkuam ne te dy nuk ju besoja syve te mi se me te vertet pran meje je ti...se me te vertet pran meje je ti..

Ref 2x
Tash je i imi ti me ne fund te lutem mos ik ti asnjeher nga un se do te shkrihem nga dhimbja se te dua shum se do te digjem nga flaka pa ty smundem un..

Duli - Simpati

Hajde qefin mos ma prish
Mos ma kthe pergjigjjen jo
Propozoj nje dashuri
N'fjalt e mija mos ndrysho

2x
Simpati tkam simpati
As nje tjeter s'mrrin ne sy
Ket moment e pres sa koh
Bjeri shkurt e thuj po

2x
Dashuria njeher ndodh
Vjen pa prit e pa kujtu
Tlutem zemer me kupto
Avantur me ty nuk du

2x
Simpati tkam simpati
As nje tjeter smrrin ne sy
Ket moment e pres sa koh
Bjeri shkurt e thuj po
Më Shumë Këngë Nga Lory B:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet