Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lot Kurbeti - Moj E Vogela  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/11/2017

2017-11-11T16:54:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Vogela" kënduar nga Lot Kurbeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lot Kurbeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lot Kurbeti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet