Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lrc - Une Te Knaq (Feat. Master Bass)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Master bass bass bass bass basss
jam tip tipik tipik jam tipik tip
ka vese qe nuk i baj
gjanat nuk i di
vetem sa me hy ntreg shqip nuk jam i mamit ( ou )
por jam i nanes
un i baj gjanat drejt kurr nuk i vij anes
se jam i vetdijshem qe jam teper i fuqishem shum ma shum i hijshem ..
Edhe kur jam pijshem
baj shum rezistoj shum edhe pse nuk flej gjum edhe nsken nuk kcej shum
ndaj ti je femen qe per emen duhet tjesh me mua jo me nji anonim nje tip qe merret vec me punt e tua
hajde te paci se vetem un te knaqi
se atina dhe makina i ban zhurm tataci
nese ktu je percepton mrena asht ne njanen an ndoshta edhe mund tmos jesh ti por me ngjan sikur te ngjan thash thash po se di se si e lash
dua tjem gjithcka per ty po un dua tjemi bashk

Ref
If it's not ok i'll do it all my way and now u have to say ,Just satisfy me, i wanna stay with u i wanna play with u i wanna ***** with u to satisfy u
Ermali
Lypa femen
skishte femen
sgjeta femen kun si ti
Mos e merr per tallje zemer
se un tbaj temen gjithsesi
Se ndac me dit perdit un superoj muzik
nuk tle vetem me u merzit
provom se ke me u habit
Se gjithkush me rrespekton
Shumkush me adhuron
Askush nuk me percmon
Pak kush se di ca bon
Hajde provom nji sahat se nuk bi si automat
Un te knaqi nat per nat apostafat per krevat
Sdo tlej kush me u lodh ma shum do tmarr malli me fjet gjum
Kan me ni vec Bam e Bum tshkret komshia e lum
Dmth un nuk spostohem mos e kerko se nuk spostohem
Rri mas teje e harrojem prap se prap un nuk spostohem
Se per ty i shpejt si plum trendafilat i hedh lum mos kerko kun tjeter brum se un tknaqi ma shum

Ref

Keleri
Zemer vetem un te knaq
Edhe ne dac jo nuk e la me kaq
Ne pretendon ma teper a ma shum
Ka magji permbi maksimum
Vec prania jote zemer me mjafton
Me leviz cdo qeliz e cdo hormon
Mos u mendo per tek un eja drejt edhe shiko se nata
Kalon shpejt

Hej girl my girl wanna stay with u
Burn everything with u
That's everything i do
Cuz i will satisfy u

Ref


Ky tekst u dërgua nga LezhaLrc
Featuring: Master Bass
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008


Lrc - Une Te Knaq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Te Knaq".
3. Video është e këngës "Une Te Knaq", por nuk këndohet nga Lrc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lrc:


Komente 0