Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Master Bass

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Master Bass është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Janë nje grup muzikor te cili shpesh here kemi pasur rastin ta takojme neper festivali. Ai perbehet nga Master Bass & 25%. Disa nga paraqitjet e tyre jane ne festivalin "Top Fest" ku vleresohen edhe me nje çmim. Ata zakonisht kendojne kenge te zhanrit hip-hop. Në Prill 2005, Master Bass marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Shake It Up", në bashkëpunim me Flori. Në Nëntor 2006, Lrc & Master Bass 25 marrin pjesë në Kënga Magjike 2006 me këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

ETB 57

E7

E'7

Eki-Nox

Hija E Jetes

WNC

Ritmi I Rruges

Infinit Records

NR

Zinxhirt

Tags: Master Bass


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet