Më mbaj mend (për 1 muaj)

LT-One

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: LT-One është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Mars 2017, LT-One publikon videoklipin "Hajde Ma Ngat". Më datë 25 Mars 2017, LT-One publikon videoklipin "Boll Mo". Më datë 21 Janar 2018, LT-One & L-Street publikojnë videoklipin "Party"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blennd

Pepi

Real'jay

Tribun

Kacaki

Bidaki

Bes

O.D (Overdose)

Blackfire

Buca

Tags: Lt-One


Komente mbi këtë artist