Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luan Dagistani

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Luan Dagistani është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Elvis Duro

Vani Rushiti

Gezim Mneri

Arjon Gjini

Jurgen Shira

Delo Isufi

Vasil Dede

Sokol Marsi

Altin Llakaj

Edlir Begolli


Tags: Luan Dagistani, Luan Dakistani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet