Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Rroka Mandolinën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

rroka mandolinen dolla ne qardak o moj cucja vogel qmu ke ba merak (2x)

Ref. Vaj,vaj,vaj gishtat me kajmak o moj cucja vogel qmu ke ba merak (2x)

rroka mandolinen dola ne oborr o moj cucja vogel pse ma ban me dore (2x)

Ref. Vaj,vaj,vaj gishtat me kajmak o moj cucja vogel qmu ke ba merak (2x)

rroka mandolinen dola ne qarshi o moj cucja vogel pse ma ban me sy (2x)

Ref. Vaj,vaj,vaj gishtat me kajmak o moj cucja vogel qmu ke ba merak (2x)


Ky tekst u dërgua nga MariaLuan Hajra
Publikimi: 21/02/2011


Luan Hajra - Rroka Mandolinën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rroka Mandolinën".
3. Video është e këngës "Rroka Mandolinën", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0